!!! REAKCE NA KONKURENČNÍ NABÍDKU SYNERGIT !!!

 

Vážení příznivci Profylaxu,

                                          možná se k Vám dostala nabídka společnosti Synergit, nazvaná „Upgrade ze systému  Profylax na SGM“, která samostatným slovem „upgrade“ vyvolává klamný dojem, že jde o nějaký s námi dohodnutý a připravený přechod. Prohlašujeme, že s touto nabídkou nemáme nic společného. Jedná se nikoliv o upgrade, ale o tzv. konkurenční upgrade a Synergit tímto upozorňujeme, že by bylo dobré se nestydět a nazývat věci správnými jmény.  Firma Synergit s.r.o. nás před časem oslovila s nabídkou, jejíž  podstatou bylo „prodat naše zákazníky“ - což jsme odmítli. Práce na Profylaxu nás baví, věříme, že jdeme správnou cestou - a hodláme  Profylax v dlouhodobé perspektivě vylepšovat k Vašemu i našemu prospěchu.

Ale stavíme se ke konkurenci čelem, jakkoliv se nám snaží vpadnout do zad :-) Konkurenční nabídku si můžete přečíst tady :

http://www.synergit.cz/upgrade-ze-systemu-profylax-na-sgm

Myslíme si, že každý, kdo Profylax používá, chápe, o co jde - samozřejmě jde o Vaše peníze :-)  Stačí si nabídku pozorně přečíst, porovnat si ceníky (programy si bohužel neporovnáte, Synergit demoverzi nenabízí) a provést si odhad budoucích nákladů.

Chápeme, že je levnější oslovovat rovnou portfolio zodpovědných podniků, které už svoji agendu údržby v dobrém programu vedou, než takové firmy pracně plošně vyhledávat. Vždycky bylo jednodušší vzít si něco už hotového, než to dlouholetou prací vytvořit. Ostatně přece právě kvůli tomu  stávala na hranicích přední stráž  :-)

Konkurence se nebojíme. Děkujeme Vám za důvěru vloženou do Profylaxu - a Synergitu děkujeme za uznání ceny naší dosavadní práce. I z této jejich speciální nabídky je patrné, že pořídit si  Profylax co nejdříve se v každém případě vyplatilo  - a vyplatí - protože kdoví, jaké nabídky budou následovat za rok :-)

Cvičit se v obranném boji je zdravé - a tak Vám s ještě větší mírou jistoty můžeme slíbit, že budeme zdravě tvrdě pracovat na dalších vylepšeních Profylaxu, abychom Vaši dosavadní důvěru v Profylax nezklamali.  Novinky letošního roku jsou hodně významné, chystané novinky v závěru roku a v roce příštím budou ještě lepší. Nakonec - uvidíte sami. A to nejdůležitější na závěr - těšíme se na Vaše nápady a požadavky, jejichž neutuchající proud od nových i stávajících zákazníků  nám nedovolí ani chvíli usnout na vavřínech. Myslíme si, že ten pravý konkurenční boj se vede právě na tomhle bitevním poli :o)

 VÁŠ TÝM PROFYLAXU