Letáky

cz  Leták CZ [PDF]
cz  Leták mobilní aplikace SmartPFX a MobiPFX [PDF].


Popis a ukázka mobilní aplikace SmartPFX pro Android ke stažení zde Popis aplikace SmartPFX [PDF].


Popis a ukázka mobilní aplikace MobiPFX pro Win 10 ke stažení zde Popis aplikace MobiPFX [PDF].

Demoverze

V demoverzi programu dostáváte možnost vyzkoušet si všechny funkce PROFYLAXU. Jsou v ní naplněna demonstrační data (5 strojů) a je pouze zakázáno pořizování nových strojů do databáze. Demoverze je v instalaci lokální.

Pokud nám prostřednictvím vyplnění objednávky zašlete registrační údaje na bezplatnou START verzi (viz. Objednávka) dostanete od nás licenční kód, po jehož zadání se demoverze změní: vedle demodat se vytvoří další prázdná databáze, do které můžete zadat až 5 vašich strojů a tak plně vyzkoušet používání Profylaxu na Vašich reálných datech.


Instalace DEMOVERZE:

1) Postupujte vždy dle krátkého manuálu přímo ve staženém balíčku!

2) Stáhnout manuál a instalaci DEMO verze ZDE


Dokumenty a manuály

Prezentace Profylax_CZ  [PPTX]

Prezentace Profylax_EN  [PPTX]

Prezentace Profylax_DE  [PPT]

Dále je k dispozici dokument Jak začít pracovat s Profylaxem (Implementační příručka pro správce programu)

JakZacit doc

Manuál SKLAD doc

Manuál Objednávky doc

Manuál Diagnostika doc

Vzorová tabulka filtrů doc

Datumová kalkulačka PFX 2.00 aplikace

GDPR informace [PDF]

Upgrade

Upozornění:
Instalujte prosím vždy jen upgrade, na který máte licenci! Datum vaší licence zjistíte v menu Servis->Licence záložka Upgrade&hotline a zde „Platnost do“. Pokud budete instalovat verzi novější než datum vaší platné licence, nebudete na takové verzi schopni Profylax provozovat, dokud nezískáte platnou licenci.


Aktuální upgrade PROFYLAX pro NexusDB V4 i V3 se všemi novinkami (verze 19.03 z 13.9.2019) JE KE STAŽENÍ ZDE
Součástí balíčku je i nová verze aplikačního serveru PfxAppServ a aplikace pro Win tablety MobiPFX,
nezapomeňte je také aktualizovat!

Postup upgrade PROFYLAX pro NexusDB V4 i V3 [PDF]


Postup instalace po stažení upgrade:

 1. Přímo v programu zamknout Profylax (Menu->Servis->Zamknout Profylax). Tím by mělo být zajištěno, že se do Profylaxu nikdo nepřihlásí, navíc přihlášeným uživatelům přijde zpráva, že se mají z Profylaxu odhlásit.
 2. Obvolat aktuálně pracující uživatele, aby se odhlásili (Menu->Servis->Přihlášení uživatelé), při tvrdém přerušení práce hrozí ztráta některých rozpracovaných akcí, např. editace šablony nebo nedokončení zápisu údržby.
 3. Pokud nelze někoho sehnat a je pravděpodobné, že se pouze zapomněl odhlásit, lze všechny natvrdo odhlásit (Menu->Servis->Přihlášení uživatelé a na pravé tlačítko myši kontextová nabídka "Odhlásit všechny mimo mne")
 4. Zálohovat data (pomocí programu NxBack, měli byste mít nastaveno, ale pokud budete hledat, je tento program tam, kde se nachází NxServer) a případně si dát i někam vedle původní soubor Profylax.exe. Program NxBack spusťte zásadně tak, že na serveru nejdříve zastavte službu „NxBack service“, pak spusťte program ručně pomocí NxBack.exe, menu „záloha“ a volba „start“. Poté ukončete ruční spuštění a opět zapněte službu. Současným spuštěním ručním a služby by se narušilo nastavení automatického zálohování.
 5. Vyměnit soubor Profylax.exe za stažený nový
 6. Spustit Profylax a počkat, než proběhne transformace souborů (pozor, může trvat déle v závislosti na počtech vět např. v údržbách a v hlášeních, třeba i 20 minut!! Okno někdy vypadá, jako když "neodpovídá" – NEPŘERUŠOVAT!!)
 7. Odemknout a pustit tam ostatní uživatele
 8. DOPORUČENÍ: přeplánovat (počkat na dokončení plánu, obdobně může vypadat, jako když okno neodpovídá!) (Menu->Plánování->Sestavit plán údržeb/odstávek)
 9. Zákazníci, kteří mají na serveru také spuštěnou službu PfxAppServ, tuto službu před upgrade zastaví, vymění i PfxAppServ.exe soubor a až po upgrade Profylaxu opět spustí službu PfxAppServ!!!
 10. TIP1: Součástí balíčku s verzí je i aktualizovaný soubor nápovědy. Stačí přepsat soubor v kořenové složce
 11. TIP2: Součástí balíčku je i nová verze mobilní aplikace MobiPFX. Upgradujte ji na všech mobilních zařízeních, která používáte pro aplikaci MobiPFX přepsáním souboru MobiPFX.exe novým z balíčku
Děkujeme, že jste si vybrali Profylax, standardní program pro vedení podnikové údržby.