Letáky

cz  Letak_CZ.doc
de  Letak_DE.doc
en  Letak_EN.doc


Demoverze

V demoverzi programu dostáváte možnost vyzkoušet si všechny funkce PROFYLAXU. Jsou v ní naplněna demonstrační data (5 strojů) a je pouze zakázáno pořizování nových strojů do databáze. Demoverze je v instalaci lokální.

Pokud nám prostřednictvím vyplnění objednávky zašlete registrační údaje na bezplatnou START verzi (viz. Objednávka) dostanete od nás licenční kód, po jehož zadání se demoverze změní: vedle demodat se vytvoří další prázdná databáze, do které můžete zadat až 5 vašich strojů a tak plně vyzkoušet používání Profylaxu na Vašich reálných datech.


Instalace DEMOVERZE:

1) Postupujte dle krátkého manuálu ve staženém balíčku!

2) Stáhnout jednoduchý manuál a instalaci DEMO verze ZDE, zip, velikost: 33,8 MB


Dokumenty a manuály

Prezentace Profylax_CZ  (PowerPoint), velikost: 3,22 MB

Prezentace Profylax_EN  (PowerPoint), velikost: 3,21 MB

Prezentace Profylax_DE  (PowerPoint), velikost: 2,50 MB

Dále je k dispozici dokument Jak začít pracovat s Profylaxem (Implementační příručka pro mistra údržby – správce programu) ve formátu doc.

JakZacit doc, velikost: 420 kB

Manuál SKLAD doc, velikost: 1,55 MB

Manuál Objednávky doc, velikost: 2,33 MB

Manuál Diagnostika doc, velikost: 2,45 MB

Vzorová tabulka filtrů doc, velikost: 43,5 kB

Datumová kalkulačka PFX 2.00 aplikace, velikost: 2,59 MB

Videomanuály (nedokončeno)

Upgrade

Upozornění:
Instalujte prosím vždy jen upgrade, na který máte licenci! Datum vaší aktuální licence zjistíte v menu Servis->Licence záložka Upgrade&hotline a zde „Platnost do“. Pokud budete instalovat verzi novější než datum vaší platné licence, nebudete na takové verzi schopni Profylax provozovat, dokud nezískáte platnou licenci.


Aktuální upgrade PROFYLAX pro NexusDB_V3 s novým vzhledem (17.02 - kvartální verze) je ke stažení: ZDE


!!! Verze serveru NexusDB V1/V3 je uvedena v hlavní liště Profylaxu pod logem programu PROFYLAX !!! Upgrade PROFYLAX pro NexusDB_V1 ukončen, již pouze na zakázku.Přímý odkaz na veřejnou beta verzi pro nový NexusDB_V3: ZDE


Postup upgrade PROFYLAX pro NexusDB_V3, pdfPostup instalace po stažení upgrade:

  1. Přímo v programu zamknout Profylax (Menu->Servis->Zamknout Profylax). Tím by mělo být zajištěno, že se do Profylaxu nikdo nepřihlásí, navíc přihlášeným uživatelům přijde zpráva, že se mají z Profylaxu odhlásit.
  2. Obvolat aktuálně pracující uživatele, aby se odhlásili (Menu->Servis->Přihlášení uživatelé), při tvrdém přerušení práce hrozí ztráta některých rozpracovaných akcí, např. editace šablony nebo nedokončení zápisu údržby.
  3. Pokud nelze někoho sehnat a je pravděpodobné, že se pouze zapomněl odhlásit, lze všechny natvrdo odhlásit (Menu->Servis->Přihlášení uživatelé a na pravé tlačítko myši kontextová nabídka "Odhlásit všechny mimo mne")
  4. Zálohovat data (pomocí programu NxBack, měli byste mít nastaveno, ale pokud budete hledat, je tento program tam, kde se nachází NxServer) a případně si dát i někam vedle původní soubor Profylax.exe. Program NxBack spusťte zásadně tak, že na serveru nejdříve zastavte službu „NxBack service“, pak spusťte program ručně pomocí NxBack.exe, menu „záloha“ a volba „start“. Poté ukončete ruční spuštění a opět zapněte službu. Současným spuštěním ručním a služby by se narušilo nastavení automatického zálohování.
  5. Vyměnit soubor Profylax.exe za stažený nový
  6. Spustit Profylax a počkat, než proběhne transformace souborů (pozor, může trvat déle v závislosti na počtech vět např. v údržbách a v hlášeních, třeba i 20 minut!! Okno někdy vypadá, jako když "neodpovídá" – NEPŘERUŠOVAT!!)
  7. Odemknout a pustit tam ostatní uživatele
  8. DOPORUČENÍ: přeplánovat (počkat na dokončení plánu, obdobně může vypadat, jako když okno neodpovídá!) (Menu->Plánování->Sestavit plán údržeb/odstávek)
Děkujeme, že jste si vybrali Profylax, standardní program pro vedení podnikové údržby.